UAB KUSTODIJA  įkurta 1995 07 18. Veiklą pradėjo nuo trijų darbuotojų, o šiandien ji išaugo į darnų kolektyvą, kuriame dirba 29 savo srities specialistai.

 

KUSTODIJA teikia profesionalias konsultacijas žemdirbiams ir prekiauja plataus asortimento augalų apsaugos priemonėmis, mikro ir makroelementų trąšomis papildomam tręšimui per lapus, amino rūgštimis, biologiniais produktais, imunomoduliatoriais, lipniosiomis medžiagomis.

Konsultacijos
Profesionalios ir nešališkos konsultacijos, paremtos susisteminta ir patikrinta informacija.

Didelis kokybiškų produktų pasirinkimas
Rekomenduojame plačiausią augalų apsaugos produktų asortimentą,  puikių rezultatų leidusias pasiekti mikroelementų trąšas papildomam tręšimui per lapus, amino rūgštis bei jų komplesus. Įmonė didelį dėmesį skiria biologinių procesų augale gerinimui, todėl Lietuvos žemdirbiams pateikiama visa eilė pažangių biologinių produktų. Visi produktai – tik kokybiški, turintys atitikties sertifikatus.

Specialūs pasiūlymai
Mes neturime iš anksto paruoštų standartinių sprendimų ir kiekvieną kartą stengiamės tiksliai įvertinti kiekvieną situaciją ir, atsižvelgiant į konkrečias aplinkybes, pasitelkdami visą sukauptą praktinę patirtį ir mokslines žinias.

Unikalios  auginimo technologijos
Žemdirbiams pateikiamos ne atskiro gamintojo sudarytos, o specifinei situacijai pritaikytos auginimo technologijos, kuriose derinami atskiri produktai, jų mišiniai.

Strateginis mąstymas
Teikdami patarimus, atsižvelgiame į visą eilę faktorių, lemiančių derlių ir jo kokybę. Siekdami geriausio rezultato, priimame strateginius sprendimus, taupančius žemdirbio lėšas ir laiką.

Atsakingas požiūris, moralinė parama
Mūsų netenkina trumpalaikė pergalė, todėl siekiame ne kuo daugiau parduoti, o kuo geriau išspręsti mums patikėtas žemdirbių problemas. Suvokiame, kad tik  atsakingai dirbdami galime tikėtis ilgalaikio bendradarbiavimo ir abipusės naudos. Esame kartu, palaikome ir padedame.

Nuo 2011 – ųjų metų, siekdami kompensuoti klimatui daromą žalą, mes pradėjome dalyvauti ekologiniuose projektuose: naudojame klimatą tausojantį popierių.

ATSISKAITYMAS

KUSTODIJA visuomet gali pasiūlyti palankias, lanksčias atsiskaitymo sąlygas. Nuo 2009 metų už pateiktą produkciją galima atsiskaityti ir grūdais.

KAINOS

Pateikiame atskirus didmeninius ir mažmeninius kainynus. Žemdirbiams periodiškai pateikiame vertingus akcijinius pasiūlymus.

PRISTATYMAS

Operatyvi KUSTODIJOS logistika užtikrina greitą prekių pristatymą į bet kurią Lietuvos vietą. Įmonėje įdiegta moderni sandėliavimo ir pristatymo sistema leidžia maksimaliai sutrumpinti suformuoto užsakymo įvykdymo terminą. Užsakymai dažniausiai priimami tiesiai laukuose, įvedant juos į plašetinius kompiuterius, kuriuos turi kiekvienas įmonės agronomas-konsultantas. Pateikti užsakymai apdorojami centriniame ofise, logistikos padalinyje ir perduodami į sandėlius atkrovimui.

Siekiant aukščiausios pristatymo kokybės, UAB “Kustodija” sandėliavimo ir transportavimo paslaugas atlieka pati, nėra samdoma trečia šalis.

Užsakytos prekės pristatomos greitai, operatyviai ir kokybiškai per 24 valandas!

Esminis, aiškiai suformuluotas įmonės darbo principas, išreikštas ir vertybinėse nuostatose – tik teisingos, patikrintos ir nešališkos informacijos teikimas. Todėl konsultacijų metu žemdirbiams rekomenduojame tik tai, kuo patys tvirtai tikime. Kartais tiesiog pasakome, kad jums šio produkto nereikia pirkti ir pasiūlome tą, kuris labiau tiktų, padėtų sutaupyti. Įmonės darbuotojai glaudžiai bendradarbiauja su nepriklausomais tyrėjais, autoritetingomis konsultacinėmis institucijomis bei Lietuvos mokslo įstaigomis. Įmonėje nuolat renkama, sisteminama ir analizuojama visa naujausia informacija bei duomenys.

KUSTODIJA specializuojasi augalų apsaugos srityje ir gali pasiūlyti plačiausią augalų apsaugos priemonių asortimentą. Mes prekiaujame visais Lietuvoje registruotais augalų apsaugos produktais: augimo reguliatoriais, beicais, desikantais, fungicidais, herbicidais, insekticidais bei lipniomis medžiagomis. Jau ketveris metus Lietuvos žemdirbiams rekomenduojame puikiai pasiteisinusias mikroelementų trąšas papildomam tręšimui per lapus. Prieš tris metus pradėjome prekiauti mikroelementų ir amino rūgščių kompleksu Terra Sorb foliar, šią liniją 2010 metais išplėtėme. Visi mūsų rekomenduojami  produktai – kokybiški, patikimi, turintys atitikties sertifikatus.

Kadangi KUSTODIJA siekia nuolatinės pažangos ir tobulėjimo, kiekvienais metais ji rinkai pasiūlo naujų produktų. Būtent KUSTODIJA tapo papildomo tręšimo per lapus pradininkė Lietuvoje, pirmoji pasiūlė natūralų produktą iš pušų sakų AVENTROL, skirtą apsaugoti derlių, gerinantį augalų apsaugos priemonių įsisavinimą, už šią inovaciją KUSTODIJA apdovanota parodos „Ką pasėsi… 2007“ parodos medaliu, o 2008- aisiais pristatė amino rūgščių ir mikroelementų kompleksą TERRA SORB FOLIAR, kuris 2009 – ųjų metų parodoje „Ką pasėsi… „ taipogi laimėjo laureato medalį. 2010 metais Lietuvos žemdirbiams pasiūlėme naują biologinį preparatą AMALGEROL, skirtą šiaudų ir augalinių liekanų skaidymui, šis produktas 2011 metais pripažintas parodos “Ką pasėsi…2011” laureatu.

Inovatyvūs  įmonės atstovaujami prekiniai ženklai Lietuvos rinkoje:

 

Įmonės platinamas asortimentas formuojamas prieš kiekvieną sezoną. KUSTODIJOS vadovybė iš naujo peržiūri prekių krepšelį, vadovaudamasi nuostata – žemdirbiai turi gauti efektyviausius ir ekonomiškiausius produktus. KUSTODIJA neatstovauja vieno ar kelių gamintojų interesų, o atstovauja efektyvius produktus, geriausiai tinkančius konkrečioms žemdirbių problemoms spręsti.

2012 metais UAB “Kustodijai” buvo suteiktas Crefo Cert Stabilus ženklas, kurs liudija, jog įmonė įvertinta kaip viena iš stabiliausių Lietuvoje:

Apibendrinant galima teigti, jog įmonė KUSTODIJA – inovatyvi kompanija, nuolat ieškanti būdų kaip kuo efektyviau išspręsti problemas, kylančias žemdirbiams. Tai kompanija, kurioje yra labai stiprios moralinės vertybės tiek santykiuose su klientais, partneriais, tiek įmonės viduje.