AB „Kustodija“ direktorius

Dr. Vytautas Rauckis

Gerb. Lietuvos žemdirbiai,
Pristatome Jums UAB Kustodija atliekamų dirvos ir augalų diagnostikos tyrimų aprašymą.
Kodėl Kustodija, kuri Lietuvos žemdirbių tarpe yra žinoma kaip įmonė, kuri teikia profesionalias konsultacijas ir prekiauja augalų priežiūros priemonėmis, pradėjo teikti diagnostinių tyrimų paslaugas?

Atsakymas vienas – Kustodija visuomet žengė inovacijų priekyje ir, siekdama gerinti teikiamų konsultacijų kokybę, investavo į diagnostikos padalinio sukūrimą. Dabar, pasitelkusi pažangiausią diagnostinę įrangą, įmonė gali tiksliai įvertinti konkretaus lauko būklę ir tokiu būdu pateikti tikslesnes ir profesionalesnes rekomendacijas. Subjektyvų žmogaus požiūrį pakeičia prietaisai, kurie labai tiksliai užfiksuoja kokių medžiagų yra per daug ar trūksta dirvožemyje, augale. Be to, diagnostinės įrangos pagalba galima prognozuoti ir būsimas augalų vystymosi tendencijas. Turint tikslius duomenis nereikia švaistyti lėšų nereikalingiems produktams ar priemonėms, o galima pasirinkti tik tuos produktus ar taikyti tokias agrotechnikos priemones, kurios yra tinkamesnės tikslams pasiekti. Tokiu būdu žemdirbys sutaupo pinigus ir laiką, kuris sezono metu yra labia brangus.

 

Diagnostinių tyrimų nauda žemdirbiui:

  • Gaunama tiksli, nešališka informacija;
  • Galima įvertinti ne tik esamą padėtį, bet ir nustatyti būsimas tendencijas;
  • Žemdirbiui daugeliu atveju nereikia laukti, paslauga suteikiama tiesiai laukuose;
  • Taupomos žemdirbio lėšos, išleidžiamos nereikalingiems produktams, nes rekomendacijos yra pritaikytos konkrečioms sąlygoms.

 

Diagnostiniai tyrimai atliekami laukuose ir laboratorijoje. Svarbu yra tai, kad daugelio tyrimų rezultatai pateikiami iš karto. Laboratorijoje atliekami tyrimai užtrunka apie 2 dienas, nes mėginius tyrimams reikia tinkamai paruošti.

 

Pradėjus teikti diagnostinių tyrimų paslaugą, sulaukėme didelio susidomėjimo. Vidutiniškai diagnostikos specialistai per dieną aplanko 10 laukų, todėl tartis dėl diagnostinių tyrimų atlikimo būtina iš anksto, kontaktai nurodyti lankstinuko pabaigoje.

Automatizuotas dirvos ėminių surinkimas:

 

Tikimės, jog mūsų įmonės teikiamos konsultacijos, pasitelkus diagnostinius tyrimus,  atneš dar didesnę naudą Lietuvos žemdirbiams.

 

SUSISIEKITE SU SPECIALISTU